Žaviosios aktorės kelias iki „Anos Kareninos“

2013 01 29  |  Žmonės


Tėvų pėdomis Keira Knightley pradėjo sekti būdama vienuolikos. Tuomet ji suvaidino filme „Miestelio reikalai“. Tiesa, dar būdama visai mažutė ji tėvų prašė rasti jai agentą…

Pirmieji vaidmenys – mamos spektakliuose
Gimusi garsios škotų scenaristės ir anglų teatro bei televizijos aktoriaus šeimoje K.Knightley, būdama trejų metukų, reikalavo, kad jai pasamdytų agentą. Anot tėvų, su juoku prisimenančių šią istoriją, ji pavydėjo, jog šie sulaukia tokios daugybės telefono skambučių… Kai Keira sulaukė šešerių, tėvai vis dėlto nutarė pasamdyti mergaitei agentą, bet tik su sąlyga, kad duktė neapleis mokslų ir net dalį vasarų skirs mokymuisi.
Keira mokėsi vaizduojamųjų menų mokykloje, vėliau perėjo į paprastą koledžą. Mokslai jai sekės, tad tėvai neprieštaravo jos aktorinei veiklai. Nors mergina kentė  dėl disleksijos (gebėjimo skaityti sutrikimo), vis dėlto išdrįso rinktis aktorystę. Pradėjo ji vaidinti mamos kurtuose spektakliuose vaikams ir greitai buvo pastebėta. Jos pirmasis vaidmuo kine – filme vaikams apie Robiną Hudą.

Liaupsės ir negailestinga kritika
Filmas „Smūgiuok kaip Beckhamas!“ apie mergaites, žaidžiančias futbolą, padėjo sužibėti Keirai kine. Tuoj po šio filmo ji gavo pasiūlymą filmuotis „Karibų piratuose“ drauge su Johnny Deppu ir Orlando Bloomu. Paskui sekė filmas „Domino“. Kritikai tuomet kalbėjo, kad norėdama įrodyti, jog nėra tik gležnutė gražuolė, aktorė ėmėsi šio pagrindinio vaidmens. Deja, po jo pasirodymo Keirai buvo pažerta nemažai neigiamos kritikos. Filme „Išdidumas ir prietarai“ jaunoji aktorė vis dėlto įrodė, kad yra talentinga, ir buvo nominuota geriausios aktorės kategorijoje ne vienam kino pasaulio apdovanojimui laimėti.

„Aš taip sudėta…“
Keira yra sakiusi: „Aš, kaip ir 50 proc. visos populiacijos, turiu krūtinę. Negi mes tikrai turime gaišti laiką kalbėdami apie manąją? Nemanau.“
Jau kurį laiką sklando gandai dėl aktorės liesumo. Ji beveik visuomet minima prie Holivudo anoreksikių. Pati Keira tokius gandus neigia ir tikina esanti taip sudėta. Nors yra prisipažinusi, kad prosenelė ir močiutė turėjo valgymo sutrikimų. Neseniai aktorė yra sakiusi: „Aš net nepastebėjau, kaip penkerių metų laikotarpis susilydė, laikas prabėgo siaubingai greitai…“ Iš tiesų taip nutiko, kai ji tapo viena graibstomiausių Holivudo aktorių.
Viename interviu filmo „Ana Karenina“ žvaigždė išpeikė dizainerius už sugalvotus itin siaurus ir aptemtus džinsus. Pasak jos, toks drabužis verčia juos dėvinčius žmones blogai jaustis: „Nors pati esu juos mūvėjusi, tačiau vėliau supratau, kad jie buvo išrasti tik tam,  jog moteris jaustųsi blogai dėl savo figūros. Ypač tuo atveju, jei priauga kelis kilogramus ir nebegali į juos įtilpti. Todėl dabar jų nedėviu…“ Pasak žvaigždės, tai neprideda daugiau pasitikėjimo savimi ir verčia išgyventi dėl figūros.

Privatus gyvenimas – po užraktu
Savo asmeninį gyvenimą aktorė slepia, bet žurnalistai iškapsto vieną kitą faktą. Kurį laiką Keirą artima draugystė siejo su aktoriumi Delu Synnottu. Pasakojama, kad jis, paliktas gražuolės, net bandė žudytis.
Pasak aktorės, filme sunkiausia ne apsinuoginti, tačiau atskleisti tikrąsias žmogaus savybes: „Sunkiausia išreikšti jausmus, meilę. Juk tai – taip intymu, tai gali suprasti tik tie du asmenys.“  Dėl šios priežasties mergina apie savo ir sužadėtinio, muzikanto Jameso Rightono, santykius nemėgsta kalbėti.

I am thinking about buying clomid online without a prescription. Clomid no rx, Buy clomid the best no prescription price. Nolvadex No Rx. No Extra Fees. Nolvadex is used for treating breast cancer that has spread to other sites in the body. Discount nolvadex no rx! Sergeant, i think we need gavin murfin here, said hurst no rx nolvadex no rx nolvadex tentatively.

.

.

.

Komentuokite