Pas Palmirą Galkontaitę Kalėdos neskuba

2012 12 17  |  Žmonės


Šventės. Kvepia pušų šakelėmis, dvylika gardžių patiekalų ir ramybė. Gera ir televizijos laidų vedėjos Palmiros Galkontaitės namuose. Apie tai, kaip švenčia, ką gamina ir kodėl Kalėdos Palmirai ateina taip negreit – iš jos pačios lūpų.

Palmira, kokios Jūsų šeimos Kalėdos?
Kalėdos į mūsų šeimą ateina labai vėlai, tiesą pasakius, šventėms pradedame ruoštis likus vos porai dienų. Taip yra todėl, kad dabar mums su Egidijumi (Palmiros vyras Egidijus Knispelis – aut. Past.) – pats darbymetis. Labdaros akcijos, įvairiausi renginiai, filmavimaisi… Štai ir dabar nelengvai atradau laisvą pertraukėlę tarp filmavimų.
Bet vis dėlto Kalėdų tradicija mūsų šeimoje – labai gili. Mėgstu išpuoštus, jaukius namus, taip pat daug metų puošiame gyvą eglę. Kol vaikai buvo maži, ir eglutė buvo didesnė, o dabar užtenka mažutės. Didelė šeima – apie penkiolika žmonių – susirenkame prie Kūčių stalo, ramiai vakarieniaujame. Turime net savo šeimyninį medį – kabiname ant jo simbolinius pakabučius, atitinkančius kiekvieną šeimos narį. Su kiekvienu naujo nario atėjimu medis pasipildo, su išėjimu – tuštėja… Gyvenimas vietoje nestovi (atsidūsta).

Penkiolikai žmonių paruošti vakarienę – ne juokas…
Padeda giminės moterys. Tiesa, šiais metais bus sunkiau, nes mama padėti jau nebegali… O firminis mano patiekalas – kokorai. Tai tarsi žemaičių blynai, tik viduje grybukai, morkos ir pakepinti svogūnai.

Dalyvaujate įvairiose labdaros akcijose. Kartais atrodo, kad garsenybės gėrį skleidžia vien dėl reklamos… O Jūs ar darote gerus darbus, apie kuriuos niekas nežino?
Kiekvieno apsisprendimas, ar daryti gerą darbą, ar ne. Tik vieni tai daro nuoširdžiai, kiti galbūt ne. Mano gerasis darbas, kurio tikrai specialiai neviešinu – labdaros fondo „Tebūnie šeima“ veikla. Važiuojame pas niekieno nelankomus senukus, dalijame jiems dovanas. Moterys, dalyvaujančios šioje veikloje, pačios mezga kojines senoliams. Žinote, kai kažkuriais metais vietinė spauda parašė apie mūsų fondo veiklą, pasijutau negerai – kiti juk padaro dar daugiau! Tikrai nesinori gero darbo versti komercija.

Kokie Jums buvo 2012 metai?
Praregėjimo, įvairiapusės patirties ir netikėtų atradimų metai. Visko buvo mano gyvenime, ir skaudžių dalykų, bet jų nenorėčiau komentuoti…
Ačiū už pokalbį.

Buy Clomid Online USA no prescription. Worldwide shipping. Qualitative medication at low prices. Comfortable and safe way of buy Clomid online. Clomid (clomifene) can be prescribed for women who have ovulation issues. This medication is a fertility treatment and can be prescribed online. You can find Nolvadex online in tablet and liquid oral form nolvadex online. To buy Nolvadex online you only need a few clicks of a button.

.

.

.

Komentuokite