Stilingoji dainininkė Patricia Kaas

2013 04 23  |  Žmonės


Nepaisant to, kad dabar ši dainininkė dėl išskiritinio balso yra žinoma visame pasaulyje, pirmuosius jos bandymus išleisti albumą įrašų studijos atmetė tvirtindamos, jog P. Kaas dainuoja pernelyg panašiai į Mireille Mathieu.
Šiandien P.Kaas visame pasaulyje yra pardavusi daugiau kaip 20 mln. įrašų.

P.Kaas gimė septynerių vaikų šeimoje Prancūzijoje. Merginos tėvai nebuvo labai pasiturintys, mat jos tėvas dirbo šachtininku, o mama buvo namų šeimininkė. Dar prieš P.Kaas pradedant lankyti mokyklą, jos mama pastebėjo, kad mergaitė turi puikų balsą. Būdama 13-os, prancūzė ėmė dainuoti įvairiuose naktiniuose klubuose bei greitai pateko į žiniasklaidos akiratį.

Padėjo kita garsenybė
Būdama 19-os mergina susipažino su jau tuomet puikiai žinomu prancūzų aktoriumi Gerardu Depardieu. Šis padėjo dainininkei išleisti pirmąjį savo singlą „Pavydas“, kuris visai nebuvo pelningas, tačiau net kelias įrašų studijas privertė ją pastebėti. Po kelerių metų pasirodęs pirmasis P.Kaas albumas tapo vienu perkamiausių visoje Prancūzijoje. Nuo to meto atlikėjos žvaigždė ne tik neblėsta, tačiau, jei tikėsime parduodamų albumų rodikliais, tik didėja. Šiandien P.Kaas visame pasaulyje yra pardavusi daugiau kaip 20 mln. įrašų.

Nuo jos negali atitraukti akių…
Ne mažiau nei unikalus balso tembras prie dainininkės sėkmės prisidėjo jos sceninis įvaizdis. Dainuodama publikai, P.Kaas tuo pačiu metu sukuria ir seksualios vilioklės, ir nepriklausomos tvirtos moters įspūdį. Atlikėja scenoje vengia sudėtingų choreografinių elementų, mat dainai reikalingas emocijas nori perteikti tik balsu. Dėl savo stiliaus P.Kaas sulaukia gausybės mados kritikų liaupsių. Moteris niekuomet nebando išsiskirti akį rėžiančiomis suknelėmis, o pati teigia, kad savo aprangos stilių stengiasi suderinti su patogumu. „Nors jos stilius paprastas, P.Kaas visuomet pasirenka atitinkamai progai tinkamą rūbą, kuris ją išskiria iš minios ir neleidžia nuo jos atitraukti akių,“ – rašo vienas mados kritikas.

Šeimos nesukūrė
Nors dainininkė nuolat minima tarp geidžiamiausių, stilingiausių ir mėgstamiausių Prancūzijos moterų, šeimos ji nėra sukūrusi. Šalies spauda teigia, kad pagrindinis to kaltininkas – didžiulis P.Kaas atsidavimas muzikai ir scenai (moteris yra išleidusi net 17 albumų).
2007-aisiais yra pasirodę pranešimų apie jos draugystę su garsiu kulinaru Yanniku Allenu. Visos Europos žiniasklaida džiaugėsi vienai didžiausio žemyno žvaigždžių pagaliau radus širdies draugą ir išreiškė greitų vedybų lūkesčius. Tačiau visų nuostabai, prancūzai drauge teišbuvo maždaug metus.
Beje, dainininkė nemėgsta dalytis informacija apie asmeninį gyvenimą, tad dabar apie jos santykius su vyrais belieka spėlioti.

Naujausias iššūkis – perdainuos Edith Piaf dainas
Naujausias P.Kaas užmojis dar platesnis nei ankstesnių jos projektų. Ko gero, garsiausia šios eros Prancūzijos dainininkė perdainuos daugiau kaip 20 garsiausios praėjusio amžiaus šalies atlikėjos E.Piaf dainų. Turui dar nespėjus pasibaigti, spauda jį jau pakrikštijo kaip didžiausią P.Kaas karjeros triumfą.

P.Kaas balandžio 26 dieną koncertuos Vilniaus pramogų arenoje.

Komentuokite