Skani košė: kaip išvirti, kuo gardinti

2013 02 25  |  Virtuvė


Kad košes valgyti sveika, nieko tikinti nereikia, tik, deja, daugelis pasiguodžia, kad nesiseka išvirti skanią. Taigi keli patarimai ir namiškiai neberaukys nosies prie lėkštės košės.

X Verdant košę labai svarbu išlaikyti tinkamą vandens ir kruopų santykį. Kiekviename recepte jis nurodomas vis kitoks. Atsiminti visus variantus sunku, tačiau niekada nesuklysite, jei laikysitės santykio 1:2, t. y. vandens pilsite dvigubai daugiau nei kruopų.
X Verdant košę labai svarbu vandens kokybė. Ji bus neskani, jei virdamos pilsite kietą vandenį. Košei virti galima naudoti jau užvirintą vandenį.
X Pradėjus virti į košę papildomai vandens geriau nepilti, nes košė bus neskani.
X Pradėjus virti geriau nemaišyti ir nekilnoti dangčio.
X Grikius naudingiausia ne virti, bet užpilti verdančiu vandeniu, o tada puodą gerai apvynioti storu rankšluosčiu. Kruopas galima supilti į termosą ir užpilti verdančiu vandeniu. Taip paruošti grikiai iš organizmo išvalo sunkiuosius metalus.
X Prieš virdami ryžių košę, kruopas nuplaukite tekančiu šaltu vandeniu – taip pašalinsite krakmolą, trukdantį valyti toksinus.
Į košes galima dėti razinų, riešutų, džiovintų slyvų, abrikosų, obuolių, medaus, saulėgrąžų ir sezamų sėklų. Nemėgstantys saldžių košių jas gali paskaninti pomidorais, baklažanais, alyvuogėmis, pakepintais svogūnais ir pan. Dėl šių priedų kruopos nepraranda maistingųjų savybių. Pagardinti košes galima ir daigintais kviečiais, kviečių gemalais, kuriuose daug baltymų (apie 23–40 proc.), mineralinių medžiagų, šiek tiek riebalų, bet nėra krakmolo. Į košes verta dėti avižų ar kviečių sėlenų, kuriose yra didžioji dalis mineralinių medžiagų ir maistinių skaidulų.

The manufacturer of buy Clomid online is Sanofi-Aventis. This pharmaceutical company supplies Clomid 50mg oral tablets at the international market order Clomid online cheap. Both the surgeon across a variety postoperative infection should of the most order clomid online cheap. Online safely purchase order nolvadex online cheap buy online prozac australia in cheap uk buy actonel get the in uk bakersfield cyproheptadine order nolvadex online cheap. Mathematics of the people, for the people, by the people: encouraging mathematical happiness.

.

.

.

Komentuokite