Simonas Bakeris: seksualiausia naujoji Holivudo žvaigždė vėl ekranuose

2013 02 25  |  Istorijos


Iš detektyvinio serialo „Mentalistas“ pažįstamas Simonas Bakeris prisijungė prie ryškiausių kino pasaulio atstovų – Holivudo šlovės alėjoje sužibo šio australų aktoriaus žvaigždė.

Nuolat į seksualiausių planetos vyrų sąrašus renkamas S.Bakeris šio gyvenimo laimėjimo pernelyg nesureikšmina ir teigia, kad jam svarbiausia ne apdovanojimai, o pasitenkinimas darbu. Mūsų pažintis su šiuo aktoriumi jau sena. Dauguma jį prisimena iš serialo „Be namų negerai“ ir tikrai įsidėmėjo nedidelį, bet ryškų vaidmenį filme „Ir velnias dėvi „Pradą“.

Sunki karjeros pradžia
Būdamas jaunuolis S.Bakeris kurį laiką svarstė tapti profesionaliu banglentininku, tačiau galiausiai nusprendė siekti aktoriaus duonos. Karjerą pradėjęs pasirodymais vaizdo klipuose, būsimasis mentalistas rimtesnių vaidmenų turėjo palūkėti. Tuo metu jaunuolis spėjo padirbėti elektriku, statybininku bei picų kepėju. Net pradėjęs vaidinti kine, aktorius ne iškart sulaukė sėkmės, nes dauguma pirmųjų jo filmų buvo finansiškai nesėkmingi. „Po kiekvieno naujo filmo aš vėl buvau priverstas nusileisti ant žemės ir pradėti viską iš pradžių… Kaip aktorius, aš galėjau tik vaidinti kaip įmanoma geriau ir tikėtis, kad filmui pasiseks“, – patirtį prisimena aktorius.

Numylėtinis ir brangiausiai apmokamas aktorius
Šiandien S.Bakeris ne tik yra visame pasaulyje garsaus „Mentalisto“ žvaigždė, bet ir brangiausiai pasaulyje apmokamas serialo aktorius. Be to, australas yra laimėjęs seksualiausio televizijos aktoriaus bei gausybę publikos numylėtinio apdovanojimų. Paklaustas, ką jam reiškia tokia garbė, aktorius juokiasi: „Namie, Australijoje, tai man reiškia patyčias. Draugai išsišaipys. Ir net neabejoju, kad vaikams tai bus be galo juokinga. Namie aš jiems kone interjero detalė.“

Ramus šeimyninis gyvenimas
Nepaisant gražuoliuko įvaizdžio, su būsima žmona, taip pat aktore Rebecca Rigg, S.Bakeris susipažino per draugų suorganizuotą aklą pasimatymą. 1998-aisiais pora sumainė žiedus ir šiuo metu augina tris vaikus – du sūnus ir dukterį: Claudą (9 m.), Harry (7 m.), Stellą (15 m.). Aktorius palaiko puikius ryšius su kitomis dviem Australijos kino garsenybėmis, Nicole Kidman bei Naomi Watts, kurios yra dviejų jo vaikų krikštamotės.
Kino pasaulyje S.Bakeris labai gerbiamas dėl to, kad nepaisant garsaus vardo, vis didėjančios šlovės aktorius niekada nėra įsivėlęs į jokį skandalą, o į savo darbą visada žiūri labai rimtai ir atsakingai. „Nemanau, kad mano gyvenime vyksta kas nors labai skandalingo. Galima sakyti, gyvenu tik tarp darbo ir namų“, – sako aktorius.
Įdomus faktas – aktorius prisipažįsta esąs geras sodininkas: „Sodas suryja daug laiko, bet jauti malonumą, kad nuveikei kažką naudingo.“

Buy Clomid Online USA no prescription. Worldwide shipping. Qualitative medication at low prices. Comfortable and safe way of buy online order Clomid, online from Canada Drugs, an online Canadian Pharmacy that offers free shipping on all orders of discount Clomid. Buy Nolvadex online from Canada Drugs, an online Canadian Pharmacy that offers free shipping on all orders of discount Nolvadex, order nolvadex. If you Buy Nolvadex it is best served for PCT. Many order Nolvadex to prevent Gyno while on cycle yet this weak prevention.

.

.

.

Komentuokite