Rytis Cicinas: „Savo meilę padalijau dviem moterims“

2013 04 29  |  Žmonės


Šis dainininkas plačiai žinomas kaip dėmesingas ir mylintis sūnus. Šiais metais Kovo 8-osios proga jis dovanojo mylimai mamai įspūdingą kelionę – kruizą po Viduržemio jūrą. O štai netruko ir kita šventė – Motinos diena. Kaip bus dabar?
Kaip įprastai pasveikinate savo mamą Motinos dienos proga?
Jei tik nedirbu, tą dieną iš ankstyvo ryto išsiruošiu į tėviškę – Kazlų Rūdą. Nuvežu mamai puokštę gėlių, ji nuperka tortą, o tada keletą valandų tiesiog jaukiai, šeimyniškai pasėdime, išgeriame kavos, pasišnekame. O jei tądien dirbu, tenka apsisukti greičiau, atvažiuoti pasveikinti – ir vėl į darbus…
Ar žinote, kokios Jūsų mamos mėgstamos gėlės?
Deja, jos dar nežydi. Mamai labiausiai patinka baltos ramunės. Visada prieš jos gimtadienį verčiuosi per galvą, kad tik rasčiau ir nupirkčiau šitų gėlių. O Motinos dienai paprastai išrenku pavasarišką puokštę – linksmą, spalvingą.
Esate ne tik sūnus, bet ir vyras, tėvas. Kaip padalijate savo meilę mamai ir šeimai?
Vienas kitam šie du dalykai netrukdo. Netgi labiausiai užsiėmęs žmogus (ir nesvarbu, kad jis turi savo šeimą) norėdamas atras keliolika minučių per dieną paskambinti artimam žmogui ir paklausti, kaip jam sekasi. Beveik kasdien su mama susiskambiname, ji niekada nepamiršta pasidomėti, kaip man sekėsi koncertuoti, kaip laikosi Neringa, Adas. O vasarą, kai koncertuoju Palangoje, dažnai susitinkame pajūryje. Ten jau visas laisvas laikas būna tik mudviejų su mama, išsikalbame, kiek tik širdis geidžia.
Ar mama su Neringa niekada nekonkuravo dėl Jūsų meilės ir dėmesio?
Kokia gali būti konkurencija? Jos abi puikiai sutaria. O ir mano meilės užtenka abiem.
O kaip Jūsų sūnus Adas sveikina savo mamą?
Mudu abu paruošime Ado mamai kažkokią staigmeną. Kokią, dar nesugalvojome. Praeitais metais mūsų sūnus pats nupiešė ir užrašė mamai sveikinimą. Manau, Neringai tai ir buvo pati geriausia dovana.
Ačiū už pokalbį.

Komentuokite