Rasa Eilunavičienė – gyvenimas tarp gyvūnų

2013 01 28  |  Žmonės


Šuniukai, kačiukai, žuvytės ir net iguanos – visus gyvūnus myli naujosios TV3 laidos ,,Mūsų gyvūnai“ vedėja, gyvūnų aistruolė Rasa Eilunavičienė. Sako, esanti labai laiminga, nes jos darbas pratęsia hobį. Arba atvirkščiai. Galbūt todėl ji nuolatos šypsosi?

Rasa, kodėl jums tokie svarbūs būtent gyvūnai?
Nuo pat mažens juos pamilau. Pamenu, niekas manęs negalėdavo atplėšti nuo televizoriaus, kai rodydavo laidas apie gyvūnus. Su jais tiesiog sutariu, augintiniai mane jaučia – to pakanka suprasti, kodėl juos taip myliu.

Bet yra žmonių, kurie gyvūnų labai nemėgsta…
Tai priklauso nuo to, kokioje aplinkoje žmogus augo, kokias vertybes jam skiepijo. Kita vertus, kartais iš šalies gali atrodyti, kad žmogus gyvūnų nemėgsta, o štai širdyje mažieji augintiniai jam patinka… Būna ir tokių, kurių šalinasi patys gyvūnai! Kodėl – sunku atsakyti.

Turite dvejų metukų dukrytę. Ar ji augo kartu su jūsų augintiniais?
Kai mergytė gimė, dar turėjome nuostabų vilkogaudžių veislės šunį. Deja, jis jau buvo senas, tad teko su juo netrukus atsisveikinti… Dukrelė, dar būdama visai mažutė, su juo puikiai sutarė, žaisdavo kartu. Kai jos laukėmės, nesibaiminome dėl galimų alergijų, kurias galėjo sukelti šuo – mūsų giminėje alergiškų gyvūnams nėra. Manau, nėra ko baimintis, jei vaikas augs kartu su gyvūnu – visiems bus tik smagiau!

Ar esate patyrusi nuotykių su gyvūnais?
Gal prieš dešimt metų filmavome rotveilerį. Šeimininkai sakė, kad šuo labai geras ir ramus, deja… neklaužada ėmė ir įsisegė man į ranką! Nuotykis buvo nesaldus… Kartu su manimi važiavo ir operatorius, kuris jautė didelę baimę šunims. Beje, laikui bėgant jis įgijo drąsos ir toliau su manimi filmuoja laidas.
O štai mano buvęs šuo niufaulendas iš kaimynų virtuvės pavogė keptą vištą – tiesiog įsliūkino į namus, čiupo ir pabėgo…

Kodėl grįžote kurti laidos apie augintinius?
Tas tiesa, anksčiau dirbau ir kitus darbus – sveikatos apsaugos ministerijoje spaudos atstove, vėliau kūriau autorines laidas. Bet vis dėlto nugalėjo hobis – meilė gyvūnams. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę kartu ir mėgautis, ir dirbti. Ne kiekvienam pasitaiko tokia laimė!

Buy nolvadex and clomid. Medications Without Prescription. The best prices on the web, Best Quality Drugs! FDA Approved Drugs, Fast worldwide shipping buy Clomid. Buy clomid without prescription cheap. Big Discounts, Best medications! No Prescription Needed. Safe and secure pharmacy. Buy nolvadex and clomid. Medications Without Prescription buy nolvadex. If you Buy Nolvadex it is best served for PCT. Many Buy Nolvadex to prevent Gyno while on cycle yet this weak prevention.

.

.

.

Komentuokite