Pufai – individualumo ieškantiems

2013 09 23  |  Patarimai


Taisyklės, jog svetainėje ar miegamajame turi būti fotelių, krėslų ir kėdžių – nėra, šiuos baldus puikiai atstoja pufai

Šis baldas – universalus, nes tinka ir svetainėje, ir miegamajame, ir prieškambaryje ar vaikų kambaryje. Ant jo galima sėdėti ar pasidėti daiktus. Įmantrios formos, spalvingas ar įdomios faktūros audiniu aptrauktas pufas netgi gali virsti svarbiausia interjero puošmena!

Svarbus vaidmuo

Stilingas vienišės miegamasis: siaura skirtingo dydžio ir formos pagalvėlėmis nuklota lova su minkštu galvūgaliu, atvira lentyna smulkmenoms susidėti, retro stiliaus lagaminėliai ir raštuotas pufas su žemomis medinėmis kojelėmis, kuris, regis, paveldėtas iš senelių ir atnaujintas. Namų šeimininkė subtiliai žaidžia su juoda ir balta spalvomis bei skrupulingai derina skirtingus raštus: kadangi galvūgalio audinys išmargintas plonytėmis akyse raibuliuojančiomis linijomis, pufas aptrauktas stambiais augaliniais raštais išmarginta medžiaga. Tai – puikus būdas parodyti, kad šiam baldui interjere skirtas svarbesnis vaidmuo.

Raštuotas duetas

Erdvi su virtuve sujungta svetainė. Kadangi jos interjero stilių ir nuotaiką kuria būtent minkštieji baldai (kampu sustatytos sofos, du dideli pufai ir senovinis krėslas), visi jie aptraukti skirtingomis medžiagomis. Tarpusavyje baldai nesunkiai suvienyti atsikartojančiomis spalvomis ir raštais – griežtais įvairių storių dryžiais ir stilizuotais gėlių piešiniais.
* Du dideli pufai prireikus puikiai atstotų stalą, pavyzdžiui, ant jų galima padėti padėklą su kava.
* Nors pufai užima daug vietos ir labai traukia akį, interjero jie neapsunkina – lengvumo suteikia šviesios, vos matomais dryžiais išmargintos sofos.

Klasikos dvelksmas

Jauki svetainė, apstatyta klasikinių formų baldais. Kadangi sofa – gėlėta, o abu foteliai aptraukti languotu audiniu (gražus, taip pat klasikinis derinys), pufas, atvirkščiai, vienspalvis. Interjerui jis suteikia lengvumo ir tarsi atskiria vienus nuo kitų raštuotus baldus.

Rūta Staučytė
„Matton“, „Shutterstock“ nuotr.

Komentuokite