Po atviru dangum

2013 05 31  |  Seksas


Mylėtis gamtoje taip romantiška! Prisipažinkite, kad slapta seniai apie tai svajojate. Jei iš drovumo ar kokių kitų priežasčių dar nepatyrėte tokio malonumo, verta ryžtis. Artėjanti vasara suteiks jums tūkstančius progų.

Jūros bangos, saulėtas tuščias paplūdimys, švelni pamiškės žolė ir netoliese ošiantis miškas… Neįprastas ir nekasdieniškas peizažas visuomet paaštrina pojūčius ir norą mylėtis. Čia nieko nereikia varžytis, galima būti neprotingam ir naiviam kaip kūdikis. Po vaiskiu vasaros dangumi viskas atrodo kitaip – partneris aistringesnis, bučiniai karštesni, glamonės pikantiškesnės. O kur dar jaudulį keliantis nerimas – pamatys kas ar ne…

Automobilis ir nepatogūs patogumai
Keturi ratai – ideali vieta intymiems santykiams. Ir visai nesvarbu – naujokai jūs ar seni meilės vilkai. Tereikia išvažiuoti į gamtą, sustoti vaizdingoje nuošalioje vietelėje ir mėgautis vienas kitu iki apsvaigimo.
Tik, žinoma, nemanykite, kad nuleista automobilio sėdynė atstos minkštą lovą. Bet juk kai kurie nepatogumai, nepakartojamos pozos, kai kūnai turi prisitaikyti vienas prie kito, kaip tik labiausiai ir jaudina. Nepagailėkite lašelio energijos, kad seną garbingą „Kamasutrą“ papildytumėte nauju skyriumi „Meilės pozos automobilyje“.
Galbūt pasimylėjus į galvą šaus ir drąsesnių minčių. Pavyzdžiui, palikti ankštą automobilio saloną ir persikelti laukan, kad ir ant variklio gaubto. Čia tikrai galima patogiau įsitaisyti ir pasirinkti vieną ar kitą padėtį. Tik, žinoma, reikia būti drąsiems…
Jei mylėdamiesi seniai nesijuokėte, turėsite puikią progą. Tik besidžiaugdami nepalikite akivaizdžių meilės pėdsakų ir nemėtykite pro langą prezervatyvų.

Paplūdimys ir jūros bangos: fantazijos virsta tikrove
Meilės aktas ant karšto paplūdimio smėlio pučiant švelniam vėjeliui ir ošiant bangoms gali tapti tikrove, o ne tik likti erotine fantazija. Plaukai dvelkia vėju, įkaitusi oda turi jūros skonį. Kas gali labiau jaudinti?
Jei smėlis per karštas, įbriskite į vandenį ir apsikabinę supkitės ant bangų. Nepamirškite žvilgtelėti, ar netoliese nėra kokios valtelės, ar kas nors nesumanė pasivaikščioti paplūdimiu. Tada drąsiai galite mėgautis tik vienas kitu. Vandenyje kūnas pasidaro lengvesnis, todėl nereikia tiek daug ramstytis, eikvoti jėgų ir kantrybės. Visai paprasta įsibridus iki krūtinės apkabinti vyro kaklą, o kojomis apsivyti klubus. Ir susiliejus švelniai siūbuoti. Sūrios jūros bangos, besiplakančios į kūnus, tik sustiprins malonumą.

Piknikas ant žolės
Jaukus miškas, švelni žolė, aplink nė gyvos dvasios, tik žydras dangus virš galvos. Pamatęs du nuogus kūnus kartkartėmis sučiulba koks nors gėdos jausmą praradęs paukštelis. Lieskite, bučiuokite, kurstykite vienas kito aistrą. Vienintelis trūkumas – čia nepavyks pasislėpti nuo smalsių akių taip patikimai, kaip automobilyje. Visiško nuogumo galima ir atsisakyti, aistra nuo to nesusilpnės. Surenkite nedidelį spektaklį – pasitiesę antklodę, skanaukite atsineštų gardėsių. Traškučius lūpomis nurinkite nuo mylimojo krūtinės, o partneris žemiau jūsų pilvo tegul paskanauja žemuogių ar aviečių. Begėdžiai saulės spinduliai apšvies vis daugiau nuogo kūno, o jųdviejų aistra nuo to tik stiprės. Ką pamatytų smalsuoliai, jeigu netyčia užklystų? Paprasčiausią pikniką.

Deja, už savo elgesį gali tekti ir atsakyti
Jei bus įrodyta, kad mylėdamiesi viešoje vietoje ką nors tyčia pažeminote, pažeidėte moralės normas, galite būti nubausti ir pinigine bauda. Bet jeigu mylėsitės ne Gedimino prospekte prie Seimo ir ne Laisvės alėjoje, policija jūsų, tikėtina, nekabins.

Komentuokite