Odai – daugiau drėgmės ir šaltuoju periodu

2012 11 28  |  Grožis


Kaip išsaugoti odos grožį prasidėjus šildymo sezonui

Šaltuoju sezonu mūsų odą veikia ne tik vėjas, žvarba, krituliai, šaltis. Ypač kenkia įjungtas šildymas ir šiltą orą pučiantys kondicionieriai – nuo jų labai išsausėja ne tik patalpų oras, šie šilumos šaltiniai tiesiog „išsiurbia“ organizmo drėgmę ir kartu odos grožį…
Pirmiau pritrūksta riebalų, o paskui – drėgmės
Išsausėjusios odos pirmiausia sutrinka riebalinių liaukų veikla. Natūrali riebalų plėvelė – tai nuosavas odos „kremas“, palaikantis raginio sluoksnio elastingumą ir saugantis nuo išdžiūvimo. Natūralus odos riebalas yra geriausia priemonė išsaugoti drėgmę, ir jeigu jo trūksta – raginės ląstelės išdžiūsta, šerpetoja, jų tarpusavio ryšys silpsta, o drėgmė lengvai išgaruoja. Žalingų dirginančių medžiagų taip pat gali patekti per odą, todėl sausa oda dažnai tampa liguistai jautri, kelia diskomfortą ir… greičiau sensta!
Peržiūrėkite kosmetinę
Pirmiausia odos tempimas juntamas veide ir rankose. Todėl neatidėliodamos peržiūrėkite savo kosmetinę. Pirmumo teisę čia turi užimti drėkinamosios priemonės, pritaikytos šaltajam metų laikui.
! Bet dėmesio – jų sudėtyje neturi būti gryno vandens, galinčio pakenkti odai!
Veiksmingiausia vartoti specializuotą seriją. Pasirinkite, pavyzdžiui, nuo vėjo, kondicionieriaus, šildymo, oro užterštumo ir šalčio saugančias arba šių veiksnių jau paveiktą odą atkuriančias kosmetikos priemones. Jos puikiai padeda, jei jūsų oda išsausėjusi, ją tempia ir ji greitai parausta. O odos drėkinimas mažina jos suerzinimą bei jautrumą, suteikia jai švelnumo.
! Tirštą rudens ir žiemos kremą įtrinkite į odą masažuojamaisiais judesiais – bus didesnis efektas. Juk kai į odą greičiau priteka kraujo, tai ir kremas greičiau įsigeria.

Valymas – kitoks
Dabar veido odą valykite ne rečiau kaip du kartus per savaitę, geriausia – putomis, turinčiomis drėkinamųjų komponentų. Jeigu oda labai stipriai išsausėjo, galite visiškai liautis prausti kūną vandeniu ir tiesiog kurį laiką valykite jį kosmetiniu pieneliu ir toniku, neturinčiu spirito sudėtyje. Kūno priežiūros priemonės būtinai turi būti drėkinamosios, jų vartokite dažniau, nei esate pratusi (idealiausia ryte, dieną ir vakare – taip labiausiai padėsite odai ).

Buy Clomid no Prescription. Comfortable and safe way to buy online, quality drugs at low prices. Worldwide Shipping! buy Clomid online without prescription. the best no prescription price. Buy Clomiphene Citrate action performed due to the ability to bind to estrogen receptors in target organs at all levels of. Buy Nolvadex Online Without Prescription. Women’s Health. Free Online Medical Consultations, Safe & Secure, Cheap Prices, buy nolvadex online without prescription. Buy nolvadex online without prescription. Lowest prices guaranteed, Medications Without Prescription. Safe and Secure order processing. Best Quality Drugs!

.

.

.

Komentuokite