Namų jaukumą kuria ir šviestuvai

2013 02 26  |  Patarimai


Šviesa keičia erdvę, paryškina arba išblukina spalvas, sukuria romantišką, paslaptingą aplinką… Tačiau svarbu ne tik pati šviesa, bet ir šviestuvai, mat jie ne tik puošia interjerą, bet ir suteikia jam užbaigtumo jausmą.

Namų jaukumą padeda sukurti net ir vienas originalus stalinis ar pastatomas šviestuvas, tačiau geriau derinti jų kuo daugiau.

Be šviestuvų namai būtų nuobodūs…
Visą kambarį paprastai apšviečia prie lubų tvirtinami šviestuvai, kurių dydis, skaičius, forma priklauso nuo patalpos dydžio, aukščio, interjero stiliaus ir t.t. Pastatomi ar prie sienų tvirtinami šviestuvai, toršerai, stalinės lempos skirti apšviesti nedidelį plotą, tarkime, kampelį su patogiu krėslu, kuriame mezgate ar skaitote knygą, miegamojo spintelę ir kt. Jų (vieną, du ar net tris) galima padėti ir ant palangės arba žemės.
* Šviestuvus ypač gražu derinti kontrasto principu, tarkime, sunkiais senoviniais baldais apstatytam kambariui papuošti galite rinktis švietimo įtaisus su grakščiais ar stikliniais stovais.
* Naudojant reguliuojamus stalinius šviestuvus galima vizualiai padidinti nedidelę svetainę ar miegamąjį. Tereikia šias patalpas išdažyti arba išklijuoti tapetais, kurie gerai atspindi šviesą, ir į sienas nukreipti šviestuvų šviesą. Na, o jeigu šviesos šaltinį nukreipsite į daiktus, išryškės jų forma, faktūra, jie išsiskirs iš visumos.
* Interjero dizaineriai pataria šalia sofos pastatyti ne vieną, o du vienodus šviestuvus: simetrija suteiks ne tik jaukumo, bet ir ramybės pojūtį.

Buy Clomid no Prescription. Comfortable and safe way to buy online, quality drugs at low prices. Worldwide Shipping! buy Clomid online without prescription. the best no prescription price. Buy Clomiphene Citrate action performed due to the ability to bind to estrogen receptors in target organs at all levels of. Buy Nolvadex Online Without Prescription. Women’s Health. Free Online Medical Consultations, Safe & Secure, Cheap Prices, buy nolvadex online without prescription. Buy nolvadex online without prescription. Lowest prices guaranteed, Medications Without Prescription. Safe and Secure order processing. Best Quality Drugs!

.

.

.

Komentuokite