Mylėjimasis dovanoja ne tik nusiraminimą…

2012 11 28  |  Seksas


Mylėdamiesi dažniausiai ieškome artumo, malonumo, užsimiršimo… Tačiau seksas neabejotinai yra ir naudingas sveikatai. Apie tai byloja daugybė atliktų tyrimų bei gydytojų pastebėjimų.

Vienas didžiausių malonumų

Ir vyrai, ir moterys intymiuose santykiuose labiausiai ieško malonumo. Meilės akto metu patiriamas orgazmas – bene didžiausias natūralus pačios gamtos mums leistas patirti kūno pasitenkinimas. Netgi teigiama, kad dėl to galima tapti priklausomam nuo sekso, panašiai kaip nuo alkoholio, tabako ar narkotikų…Tačiau intymūs poros santykiai teikia ne vien tik kūno, bet ir dvasios malonumą, kurį ypač pabrėžia psichologai ir psichiatrai. Gyvename įtampos pilname pasaulyje ir intymūs santykiai gali suteikti mums taip trokštamos ramybės, paguodos.

Išsklaido baimę

Ką darytumėte sužinojusi, kad rytoj bus paskutinė šio pasaulio egzistavimo diena? „Turbūt iki jos pabaigos nelipčiau iš lovos ir mylėčiausi“, – pasakytų ne viena. Baimė labiau nei kas kitas verčia ieškoti intymių santykių. Paradoksalu, bet karo metais gimsta daugiausiai kūdikių! Pasak psichologų, mylėdamiesi žmonės tarsi įrodo, kad yra gyvi ir gyvybingi. Seksas dovanoja mums nusiraminimą ir paguodą.

Malšina kūno ir sielos skausmus

Neformaliuose pokalbiuose gydytojai, ypač neurologai, pataria: „Jeigu norite kuo ilgiau išlaikyti gerą formą, sveikatą, grožį ir pozityvumą – mylėkite ir mylėkitės!“ Kinų išmintis teigia, kad lytinis aktas pažadina moteriškąją in ir vyriškąją jan energijas, kuriomis apsikeitępartneriai pajunta absoliučią harmoniją, kartu pasisemia jėgų ir sveikatos.

Vakariečiai gydytojai konstatuoja, kad intymių santykių metu patirtas orgazmas:

yra puikus vaistas nuo nemigos ir depresijos;

palengvina mėnesinių skausmus, mažina ir silpnina migrenos, astmos, neurodermito požymius;

neutralizuoja kasdienės įtampos neigiamas paskmes, nes atpalaiduoja ir suteikia pasitenkinimo;

pasimylėjus oda tampa elastingesnė ir jaunesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, nes lytinių santykių metu suintensyvėjusi kraujotaka geriau aprūpina audinius maisto medžiagomis bei deguonimi.

Mažina įtampą ir padeda išlaikyti pusiausvyrą

Tyrimais nustatyta, kad žmonių, kurie turi reguliarius lytinius santykius, kraujospūdis atliekant stresą keliančias užduotis būna žemesnis nei tų, kurie mylisi nereguliariai, tik kartkartėmis arba iš viso nesimyli. Deja, nustatyta ir tai, kad masturbacija tokiu poveikiu nepasižymi.

Gerina imunitetą

Prieš trejetą metų Amerikoje atliktas tyrimas byloja, kad žmonių, kurie mylisi vieną du kartus per savaitę, organizmuose yra daugiau antikūno imunoglobulino A nei tų, kurie mylisi tik vieną du kartus per mėnesį ar dar rečiau. Šis antikūnas, randamas kraujyje ir organizmo skysčiuose, yra vienas pagrindinių kovotojų su infekcijomis.

Leidžia pasijusti vertingiems

Kada jaučiamės iš tikrųjų laimigi? Mylėdami ir būdami mylimi. Intymūs santykiai – to nuostabaus jausmo pasekmė ir išraiška. Sukėlę priešingos lyties asmens susidomėjimą visada pasijuntame geriau, tarsi išpildydami savo pačių esmę. Kai įvertinamas moters moteriškumas, vyro – vyriškumas, kiekvienas jų pasijunta svarbus ir vertingas. Tai puikus priešnuodis nuo depresijos ir „stop“ ženklas savęs nuvertinimui. Tad mylėkite ir mylėkitės į sveikatą!

I am thinking about buying clomid online without a prescription. Clomid no rx, Buy clomid the best no prescription price. Nolvadex No Rx. No Extra Fees. Nolvadex is used for treating breast cancer that has spread to other sites in the body. Discount nolvadex no rx! Sergeant, i think we need gavin murfin here, said hurst no rx nolvadex no rx nolvadex tentatively.

.

.

.

Komentuokite