Masažai su veiksmingiausiais „prieskoniais“

2013 02 26  |  Grožis


Kai kūnai, palytėti kitų rankomis, pražysta…
Artėjant gražiai moterų šventei kovo 8-ajai, deja, nedaugelis mūsų po nusibodusios žiemos jaučiamės pakylėtai, guviai, energingai. O juk sveikinsiantys vyrai tikisi iš mūsų bent jau nuoširdžių šypsenų ir švytinčių žvilgsnių! Kokio gi grožio iš mūsų galima tikėtis dabar? Dar turime truputėlį laiko, tad gal išmėginkime mažuosius stebuklus kartais gebančius padaryti masažus. Ir ne įprastus, o šiek tiek kitokius…

KOBIDO masažas – saugo nuo senatvės ir raukšlių. Jis dar vadinamas veido joga. Atsirado 1472 m. ir Japonijoje, buvo atliekamas tik imperatoriams. Tai labai veiksmingas greitų ir gilių judesių rankų masažas – jauninamasis ir stangrinamasis jo efektas matyti iš karto!
KOBIDO primena malonią veido audinių mankštą, kuri atgaivina ir paryškina moters veido grožį, odos spalvą, pašalina nuovargį, lygina raukšleles, tonizuoja ir atpalaiduoja įtemptus raumenis. Jis laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti – poveikis net lyginamas su plastinių operacijų poveikiu!
KOBIDO veido masažas pradedamas nuo odos drėkinimo, tada atliekami iš senovės paveldėti paprasti, tačiau labai veiksmingi judesiai. Masažuojama veido, kaklo, galvos oda stimuliuojant aktyvius taškus, o tai pagerina gyvybinės energijos srautus, subalansuoja kūno ir emocijų pusiausvyrą. Šis masažas veiksmingas gydant sausą, riebią odą, norint atsikratyti spuogų, raukšlių, senatvinių dėmių ir… galvos skausmo!
KOBIDO procedūra skatina geresnį raumenų po paviršiniais veido audiniais darbą, tad natūraliai pakeliama veido oda. Kartu ji ima geriau įsisavinti maitinamąsias medžiagas, greičiau pasišalina toksinai ir negyvos odos ląstelės, skatinama kolageno gamyba. Lėtėja senėjimo procesai – oda atjaunėja, ima spinduliuoti. Taigi KOBIDO reiškia daugiau nei veido odos gražinimą…

Holistinis kūno masažas
Holistinis masažas – harmonizuoja, dailina kūną, grąžina šypseną. Tai rankos ir minties prisilietimas, žinant, kad kūnas veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Atpalaiduojančius masažo judesius atliekančias rankas tarsi veda ties jumis specialisto susikoncentravusios mintys… Pripažinkime – šiandien dauguma moterų per mažai sportuoja… Dėl tos priežasties išsiderina visas organizmas, vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba, iškrypus stuburui pasislenka organai, sutrinka kraujo ir limfos apytaka, silpnėja imuninė sistema – visa tai atsiliepia ir mūsų išvaizdai! O holistinis kūno masažas pašalina raumenų nuovargį, sąstingį, nuramina, harmonizuoja, atpalaiduoja, pagerina kraujo apytaką, audinių mitybą, šalina padidėjusį jautrumą, nemigą.
Ypač svarbu norinčioms daugiau šypsotis, spinduliuoti moteriškąją kerinčią energiją tai, kad holistinis masažas itin ramina nervų sistemą, nuolat siunčiančią smegenų signalus į visą kūną, ir tuomet milijonai nervų galūnėlių ima kontroliuoti didžiumą organizmo funkcijų.
Masažas pradedamas nuo nugaros ir pečių juostos, paskui pereinama prie krūtinės dalies, rankų, kojų ir nugaros. Gali būti ir kitas variantas, kai pasisveikinimo, kūno išlaisvinimo ritualas bei kaklo, krūtinės dalies, rankų, pilvo, kojų ir nugaros masažas atliekamas naudojant odos, kūno grožiui naudingus natūralius masažinius kremus-aliejus (pasirinktinai):
* atpalaiduojamasis masažinis kremas-aliejus nuima stresą, sumažina raumenų ir sąnarių skausmus po fizinio krūvio. Jo sudėtyje yra kokosų aliejaus, vitaminų A ir E, levandų ekstrakto, bičių vaško.
* tonizuojamasis masažinis kremas-aliejus pagerina kraujotaką, odos elastingumą, tonizuoja. Jo sudėtyje yra kakavos sviesto, vitaminų A ir E, kalendrų ekstrakto, bičių vaško.
* stangrinamasis masažinis kremas-aliejus pagerina kraujotaką, apsaugo nuo strijų susidarymo, lygina ir stangrina odą. Jo sudėtyje yra sojų aliejaus, vitaminų A ir E, eukaliptų eterinio aliejaus, bičių vaško.

Vakuuminis masažas
Vakuuminis masažas – didžiulis šlaunų, sėdmenų celiulito priešas. Jis gali būti daromas įvairiais būdais, taip pat ir naujausiu „Starvac SP Original“ aparatu. Pastarasis būdas skirtas turinčioms celiulitą, didelę kūno riebalų masę (ypač tai aktualu šlaunims ir sėdmenims). Masažuojant detoksikuojamos kūno ląstelės, suaktyvėja medžiagų apykaita, kraujotaka ir limfos apytaka, prasiplečia „aptingę“ kapiliarai (į juos ima lengviau tekėti kraujas), pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, skatinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė odoje. Vadinasi, lėtėja senėjimo procesai, mažėja svoris. Po procedūrų oda tampa lygesnė, elastingesnė, gražesnė. Vakuuminis masažas „Starvac SP Original“ aparatu nuramina nervus, stiprina imuninę sistemą, gerina bendrą savijautą, nuotaiką, miegą… Prireiks 1–2 procedūrų per savaitę, rekomenduojamas 10 procedūrų kursas, vėliau – palaikomosios 2–4 procedūros per mėnesį.

Refleksologinis pėdų masažas
Refleksoterapija – laimingai savijautai. Tai vienas metodų, grąžinantis gyvybingumą, sveikatą ir laimės pojūtį. Juk masažuojamos pėdos – viena jautriausių kūno dalių, todėl tai naudinga ir malonu. O dėl refleksologijos pėda tampa tarsi savotiškas kūno žemėlapis: jeigu liečiant kažkurios vietos yra jautrios, vadinasi, atitinkami kūno organai negaluoja. Beje, masažuojant skaudamą vietą galima išvengti rimtesnių sveikatos sutrikimų. Toks masažas mažina stresą, skausmą, gerina kraujo apytaką, pašalina iš organizmo toksinus, stiprina energiją, gerina savijautą ir nuotaiką – o juk tame slypi grožio stiprybė!

Clomid (clomifene) can be prescribed for women who have ovulation issues. This medication is a fertility treatment and can be prescribed Clomid buy online. The manufacturer of buy Clomid online is Sanofi-Aventis. This pharmaceutical company supplies Clomid 50mg oral tablets at the international market. Nolvadex buy online – Advantageous shopping for drugs at our drugstore. We give the lowest prices online. Efficient drug with no adverse effects nolvadex buy online! For sale australia nolvadex buy online.

.

.

.

Komentuokite