Kuo dar garsėjo užburiančio balso savininkas?

2013 02 25  |  Žmonės


Frenkas Sinatra (Francis Albert „Frank“ Sinatra) iš visų Amerikos popžvaigždžių garsėjo prasčiausia reputacija, bet tai netrukdė jam likti numylėtiniu. Aksominis kerintis F.Sinatros balsas užburdavo pačias garsiausias ir paprastas moteris.

Frenko ir Holivudo gražuolės romanas
Metraštininkai teigia, kad pirmą kartą F.Sinatra ir Holivudo aktorė Eva Gardner (Ava Gardner) vienas kitą pamatė 1950 m. per filmo „Džentelmenai renkasi blondines“ premjerą. Frenkas įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Spauda jų romaną pavadino vienu garsiausių Holivudo istorijoje, bet artimiausi abiejų draugai gana skeptiškai žiūrėjo į jųdviejų meilę. Dainininko publika irgi buvo priešiškai nusiteikusi, be to, jų įsitikinimu, juodaplaukė gražuolė Eva išardė frenko šeimą. Žurnalistai nepagailėjo ir Evą pakrikštijo pasileidėle. Dainininko gerbėjai aktorę pasitikdavo įžeidinėjimais, kai ji ateidavo į jo koncertus.
F.Sinatra norėjo skirtis su Nensi (Nancy Barbato), bet ji atsisakė. Vyras jautėsi patekęs tarsi į spąstus, nervinosi. Eva atkakliai nereikalavo, kad Frenkas skirtųsi, ji veikė gudriau: stengdavosi savo elgesiu sukelti jam pavydą, užgauti jo savimeilę. Kai aktorė išvyko filmuotis į Ispaniją, spaudoje tuoj pasirodė naujienos apie jos romaną su garsiu toreadoru. Frenkas siuto, bet jo vadybininkas įspėjo, kad skyrybos su žmona padės tašką dainininko karjeroje. Pasirodė dar viena naujiena – naujas Evos romanas su aktoriumi. Apie tai sužinojęs dainininkas net bandė žudytis – išgėrė didelę dozę  migdomųjų, bet medikams pavyko jį išgelbėti. Po šio įvykio, nors artimųjų buvo įspėtas dėl galimų pasekmių, jis ryžosi skyryboms ir išvyko pas Evą.

„Itališkos“ vedybos, gyvenimas ir skyrybos…
Jie susituokė Filadelfijoje. Evos draugai irgi iš pradžių gana įtariai žiūrėjo į Frenką, bet vėliau pripažino: „Ji niekada nenusileidžia. Frenkas net labiau nei ji stengiasi dėl jų santykių. Ji tikra egoistė.“ Kai kada vis dėlto Eva perlenkdavo lazdą. F.Sinatros karjera, kaip ir buvo pranašauta, pradėjo ristis žemyn – plokštelių pirkimas smuko, į koncertus ateidavo vis mažiau žmonių, tuo tarpu Eva populiarėjo ir tuo didžiavosi.
Įskaudintas Frenkas mezgė romanus, norėdamas vėl kilstelėti savo vertę. Eva atsilygindama irgi flirtavo su kiekvienu jai patikusiu vyriškiu. Namie dėl to nuolat kildavo barniai. Kaimynai būdavo priversti kviesti policiją. Frenkas ginklu grasindavo nušauti neištikimą žmoną ir nusišauti pats, o Eva demonstratyviai mėtydavo jo dovanotus žiedus per langą. Tikra „itališka“ šeima…
Po kurio laiko F.Sinatra vėl pamažu atgavo populiarumą. Eva išvažiavo į Europą ir susirgo depresija. Ji dažnai dalyvaudavo vakarėliuose ir net pareiškė, kad būtinai nori išbandyti save kaip toreadorę. Deja, pasirodymas baigėsi nelaime – arklys aktorę numetė, bulius ragu sužeidė veidą. Ji lgai gydėsi, o sunkiu laiku ją palaikė Frenkas. Nors jie oficialiai išsiskyrė, vis tiek traukė vienas kitą. F.Sinatra iki mirties bendravo su su Eva – geriausia savo gyvenimo moterimi, kurią dažnai taip įvardydavo.

Šalia – garsios moterys ir skandalų pasekmės
Jo gyvenime buvo ir Merilin Monro (Marilyn Monroe), Hamfrio Bogarto (Humphrey Bogart) našlė Loren Bekol (Loren Bekoll), įžymioji aktorė Kim Novak (Kim Novak), prezidento Džono Fičeraldo Kenedžio (John Fitzgerald Kennedy) našlė Žaklin Kenedi (Jacqueline Kennedy), Mia Farov (Mia Farrow). F.Sinatra įjunko į alkoholį, sustorėjo, sunkiai vaikščiojo. Gyvenimo be raminamųjų jis jau nebeįsivaizdavo, o jie labai veikė dainininko charakterį. Įvaizdis pašlijo: spauda skelbė tik apie jo nesibaigiančius romanus. Jis ėmė prarasti balsą ir bijodavo išeiti į sceną. Jo agentas ir geriausias draugas Džordžas Evansas (Georgas Evansas) visą laiką prašė Frenką „suaugti“, bet po vienos jo išdaigos neatlaikė – mirė nuo infarkto.
Kaip galėjo F.Sinatra nusiplauti visą purvą, jei nė vienas prodiuserių daugiau nenorėjo su juo dirbti. Šeštojo dešimtmečio pradžioje jis jau buvo galutinai žlugęs žmogus. Neaišku, kaip būtų susiklostęs jo tolesnis gyvenimas, jeigu gangsteris Lakis Lučianas (Laki Luciano) nebūtų jam grąžinęs skolos… Kažkada Frenkas nuvežė į Havaną du milijonus dolerių grynaisiais ir įteikė juos tam, kurį laikraščiai vadino „visuomenės priešu numeris vienas“. Jiedu susidraugavo ir dabar atėjo L.Lučiano eilė padėti. Šią istoriją jūs tikriausiai žinote iš Marijaus Pjuzo (Mario Puzo) įžymiojo „Krikštatėvio“.

Net pelnytas „Oskaras“
L.Lučiano keli skambučiai – ir F.Sinatra pakviečiamas vaidinti filme „Iš čia ir į amžinybę“. Aktorius pelno už vaidybą jame „Oskarą“ ir triumfuodamas susigrąžina šlovę.
Pagaliau kažkiek pradeda protingiau elgtis. Ėmėsi verslo – įkūrė prodiuserių firmą. Jis vėl turėjo viską, apie ką buvo galima svajoti, tačiau amžius diktavo savo taisykles. Vyriška galia silpo, todėl F.Sinatra ėmė vartoti vyrišką hormoną testosteroną, kuris mažai gelbėjo…

Paskutinioji santuoka
Sulaukęs penkiasdešimt penkerių dainininkas įsimylėjo buvusią manekenę ir šokėją Barbarą Marks (Barbara Marks), kuri net dvidešimt devyneriais metais buvo už jį jaunesnė. Barbara nuolat jį gyrė ir niekada nerodė jokio nepasitenkinimo. Jiedu susituokė 1976 metais. Barbara buvo gudri moteris ir pamažu į jos rankas perėjo aktoriaus sukurtas verslas. Ji pasistengė, kad vaikams iš pirmosios santuokos atitektų kuo mažiau iš tų dviejų šimtų milijonų dolerių, kurie buvo F.Sinatros sąskaitose. Taigi jam teliko balsas, sklindantis pro atvirus muzikos parduotuvių ir jo besiklausančių žmonių langus – tai buvo brangiausia, ką jis turėjo.

I am thinking about buying clomid online without a prescription. Clomid no rx, Buy clomid the best no prescription price. Nolvadex No Rx. No Extra Fees. Nolvadex is used for treating breast cancer that has spread to other sites in the body. Discount nolvadex no rx! Sergeant, i think we need gavin murfin here, said hurst no rx nolvadex no rx nolvadex tentatively.

.

.

.

Komentuokite