Kodėl vaidiname?

2013 08 2  |  Seksas


5 priežastys, kodėl moterys griebiasi aktorystės

Kartais mes miegamajame pasijuntame tarsi scenoje ir orgazmą suvaidiname. Niekam ne paslaptis, kad moterims sunkiau pasitenkinti nei vyrams, todėl neretai taip elgiamės nenorėdamos nuvilti partnerio.

Taip elgdamosi, deja, klystame, nes mylėdamasi pasiekti didžiausią palaimą gali  kiekviena, tik reikia pažinti save, jautrias savo vietas, išbandyti įvairias pozas – tada žinosime, kada galime jausti didžiausią malonumą.
Seksologai teigia, kad „orgazmą dažniausiai vaidina savimi nepasitikinčios moterys, kurios mano, jog dėl to yra pačios kaltos. Žinoma, dauguma taip elgiasi iš baimės, kad vyras gali palikti… Priežasčių yra ne viena, aptarkime dažniausiai pasitaikančias.
1. Nenoras liūdinti partnerį
Po atliktos apklausos paaiškėjo, kad net 47 proc. moterų, bent kartą suvaidinusių orgazmą, tiesiog nenorėjo nuliūdinti partnerio.
2. Moteris nori, kad meilės aktas būtų griečiau baigtas
Visus vyrus, o ypač jaunesnius, jaudina galėjimas patenkinti partnerę. Net 18 proc. apklaustų moterų teigė, kad bent kartą yra suvaidinusios orgazmą norėdamos, jog partneris greičiau pasitenkintų.
3. Vengimas ilgai trunkančio lytinio akto
Kad ir kaip keista, tačiau 14 proc. tyrimuose dalyvavusių apklaustųjų teigė, kad vaidino orgazmą, nes nenorėjo ilgai trunkančio lytinio akto –  jis vargina.
4. Greičiau baigti, nes nuobodu!
13 proc. apklaustųjų vaidino orgazmą, nes, jų nuomone, partneris neįsijautė, buvo per mažai stimuliuojamas klitoris, per ilgai mylėjosi ta pačia poza…
5. „Tai mano kaltė…“
8 proc. apklausoje dalyvavusių moterų tvirtino, kad vaidybos griebiasi, nes joms nepatogu prieš partnerį, jei nepavyksta pasiekti kulminacijos. Jos mano, kad yra pačios kaltos, jog negali patirti orgazmo, bet tai linkusios nutylėti…

Moterys, ar esate suvaidinusios orgazmą? Ar tikrai vertėjo?

Mūsų klaidos, atstumiančios vyrus  (kitas gabalas)

Nesutarimų kyla tada, kai atsiranda didžiulis skirtumas tarp to, ko  trokštame, ir to, ką gauname. Nesklandumus ne visi skuba spręsti. Vieni tyliai kenčia, kiti kaltę suverčia partneriui. Šį kartą nutarėme pakalbėti apie mūsų klaidas, kurios gali atstumti vyrą.
Tas nuolatinis jaudinimasis dėl figūros. Neverta panikuoti dėl figūros ar išvaizdos trūkumų, nes moteriškas seksualumas ir temperamentas atsispindi elgesyje.
Miegamasis neturi priminti biuro. Klausiate, ar kompiuteris ir dokumentų šūsnis gali turėti įtakos sekso kokybei ir vyro potraukiui? Pasirodo, gali! Vyrų nuomone, tokia miegamojo aplinka sako, kad moteris visus darbo rūpesčius perkelia į lovą ir tada nėra minties apie aistringą naktį.
Klaidinga nuomonė, jog oralinės glamonės – seksualinis iškrypimas. Jei mylite žmogų, tai mylite jį visą, be išimčių. Kategoriškas oralinio sekso atsisakymas gali ne tik atstumti vyrą, bet ir įvaryti jam kompleksą.
Vyrų nuomone, staigus šuolis į vonią iškart po orgazmo – ne pats maloniausias vaizdelis. Moteriai nereikia pulti tvarkytis. Žinoma, būtina nusiprausti po dušu. Bet šiek tiek vėliau. Verčiau užsilikti truputį lovoje su savo vyru ir užtvirtinti gerą seksą švelniu bučiniu bei maloniais žodžiais.
Jokios labdaros! Jei moteris per daug pavargo ir „neturi nuotaikos“, o vyras nusiteikęs seksui, nereikia aukotis, tenkinant jo geismą su kankinės veido išraiška. Seksas – ne labdara. Pasakykite, kad diena buvo itin sunki, bet rytoj jo lauks puiki staigmena. Tegu vyras bus šiek tiek apgautas, tačiau suintriguotas.
Vyras – lyderis? Ne tik vyras turi užvaldyti moterį lovoje, bet ir ji pati gali perimti iniciatyvą į savo rankas. Dauguma psichologų tikina, kad vyrams labai patinka, kai moteris imasi iniciatyvos mylintis ir net nebijo parodyti jėgos. Todėl verta kartkartėmis iš meilios katytės pavirsti pantera…
Parengta pagal www.suaugusiems.lt

Komentuokite