Joga, meilė ir orgazmas…

2013 08 12  |  Seksas


Mylėjimasis ir joga

Joga ne tik stiprina nervų sistemą ir kūno raumenis, padeda išlaikyti dvasios pusiausvyrą, bet ir pagerina lytinį gyvenimą. Štai penki argumentai, kodėl verta pradėti užsiiminėti joga.

Lankstumas ir stipresni potyriai
Manote, Jums neįmanoma tapti lankstesne? Klystate. Net jei dabar nesulenkdama kelių nepasiekiate pirštais žemės – jogos treniruotės puikiai gali tai pataisyti. Turbūt neneigsite, kad lovoje galima patirti daug stipresnių potyrių, kai abu partneriai lankstūs…

Pravers mokėjimas atsipalaiduoti
Joga padeda geriau suprasti savo kūną, išmoko sureguliuoti kvėpavimą ir padėti stipriau susijaudinti. Kai išmoksite
taisyklingai kvėpuoti – tai padės jums labiau atsipalaiduoti, vadinasi, galėsite patirti dar daugiau malonumų.

Keičia požiūrį į gyvenimą
Kai kurie žmonės negali mylėtis, jei… jaučia pyktį. Joga ne tik padės geriau suprasti savo kūną, bet ir savo mintis. Joga teikia tikrai daugiau nei vien fizinę naudą. Joga gali pakeisti net požiūrį į gyvenimą. Turbūt pastebėjote, kad žmonės, praktikuojantys jogą, paprastai būna ramesni.

Artumas
Joga bus naudinga net tuomet, jei ją lankote viena (be antros pusės). Tačiau, žinoma, galite pasiūlyti ir jam tai daryti kartu. Tai paprastai neįtikėtinai suartina!

5 pliusai mūsų naudai
Niekam ne paslaptis, kad mylėjimasis mažina įtampą, stresą ir stiprina poros supratimą, sutarimą, tarpusavio santykius. Štai dar penki faktai (šį kartą moterų naudai), kodėl verta rasti laiko dažniau mylėtis.

1 Mažina tikimybę susirgti krūtų vėžiu. Kai esate įsimylėję, organizme gaminasi laimės hormonas oksitocinas. Jis taip pat išsiskiria orgazmo metu. Oksitocinas ne tik padeda moterims jaustis gražesnėmis ir patrauklesnėmis, bet ir mažina riziką susirgti krūtų vėžiu!
2 Mažina skausmą. Pasirodo, skaudant galvai, nebūtina griebtis skausmą malšinančių vaistų – orgazmas  taip pat gali puikiai padėti. Jei naktį dažnai sutraukia mėšlungis, tai gali reikšti, kad… jums tiesiog trūksta sekso!
3 Nepatiriate orgazmo? Palaukite! Tyrimai bei apklausos rodo, kad vyresnėms moterims orgazmą patirti lengviau. Apklaustos 18–50 moterys, kurios turėjo atsakyti, ar patiria orgazmą. Dauguma jaunų moterų teigė nepatiriančio, tačiau beveik visos 30–50 moterys prisipažino, kad orgazmą patiria beveik kiekvieną kartą mylėdamosi. Taigi, jei  Jums 20 metų, ir dar nepatyrėte orgazmo, nėra ko nerimauti – palaukite.
4 Padeda ištverti PMS. Turbūt kiekvienas vyras ir mes pačios žinome, kad kartais nieko nėra baisiau už šį trijų raidžių trumpinį PMS: tampame   irzlios, piktos, visai kitokios nei įprastai.
Tyrimai parodė, kad reguliarūs lytiniai santykiai ir patiriamas orgazmas moterims padeda ištverti priešmenstruacinį sindromą.
5 Normalizuoja nuotaiką. Orgazmas padeda ne tik ištverti pilvo skausmus, bet ir stabilizuoti nuotaikų kaitą.

Parengta pagal Suaugusiems.lt

Komentuokite