Išmesti? Ne, prikelti antram gyvenimui

2012 11 28  |  Patarimai


Ką galima padaryti iš perskaitytų laikraščių, butelių kamščių, senų džinsų, skardinių

Nemėgau kaupti nenaudojamų daiktų, todėl be gailesčio išmesdavau audinių atraižas, skardines ir butelius. Bet vieną dieną pamačiau merginą, seginčią įspūdingus auskarus, kuriuos ji pati pasidarė iš… senų džinsų. Pasirodo, iš nenaudojamų daiktų galima sukurti nuostabių dalykų!

Skardinės gali virsti pieštukinėmis
Arba įrankių indeliais, dovanų ar sausainių dėžutėmis, lauko žvakidėmis, vazomis, vazonėliais. Ypač gražiai atrodo gofruotos skardinės, tokių nė nebūtina dekoruoti.
Kaip pasidaryti? Pirmiausia metalinius indelius švariai išplaukite, nuimkite etiketes, nuvalykite klijų likučius ir nusausinkite. Tada apklijuokite servetėlėmis, spalvotu popieriumi, žurnalų iškarpomis arba nudažykite (tinka akriliniai, taip pat metalui skirti dažai; jų reikės 2–3 sluoksnių). Jeigu dažytose skardinėse išgręšite skylutes ir įdėsite po žvakutę, turėsite originalią lauko žvakidę. Ją galima ne tik padėti ant stalo, bet ir pakabinti, tereikia šonuose išgręžti skyles ir įverti virvelę. Iš tuščių skardinių galima padaryti ir puikią lentynėlę mažiems daiktams susidėti virtuvėje, vonioje, vaikų kambaryje ar sandėliuke – tereikia jas prikalti prie medinės lentos ir pakabinti ant sienos.
* Mažuose metaliniuose indeliuose, tarkime, nuo tuno konservų, pašteto, galite patiekti įvairius padažus. Tokių indelių geriau nedažykite – užteks švariai išplauti.

Iš vaiko išaugtų ar suplyšusių džinsų…
… pasiūkite sijoną, rankinę arba didelį krepšį maisto produktams susidėti – parduotuvėje nereikės pirkti plastikinių maišelių.
* Patvarus džinsinis audinys puikiai tiks šlepetėms siūti, juo galima aptraukti kėdės sėdynę ar atlošą, spintelių dureles. Tereikia susiūti atskirus audinio gabalėlius, o paskui iš jų išsikirpti reikiamos formos detales.
* Senus džinsus sukarpykite vienodo pločio juostelėmis, suriškite nedideliais mazgeliais ir iš tokio „siūlo“ storu vąšeliu nusimegzkite kilimėlį (tiks patiesti prie lauko durų).
* Iš senų džinsų iškirptos kišenės, prisiūtos prie medžiagos arba prikaltos prie lentos ir pakabintos ant sienos, taip pat gali virsti patogia vieta įvairiems daiktams sudėti.

Iš laikraščių…
Galima išsilankstyti ne tik kepurę, kuri praverčia remontuojant butą, bet ir… dubenėlių, nedidelių indelių smulkiems karoliukams susidėti. Jums reikės: tapetų klijų, dubenėlio arba stiklainio klijams ruošti, plastikinio arba stiklinio dubenėlio formai išgauti, vazelino, laikraščių, teptuko, servetėlių ir dispersinio lako.
Pirmiausia pagal instrukciją paruoškite tapetų klijus. Tada dubenėlio, kuris daiktui suteiks formą, vidinę pusę ištepkite vazelinu – lengviau išimsite popierinį indą, kai išdžius. Laikraščius suplėšykite įvairaus dydžio skiautėmis. Jas iš abiejų pusių patepkite klijais ir dubenėlyje suklijuokite pirmą laikraščių sluoksnį (skiautes klijuokite nuo apačios į viršų). Iš viso reikia suklijuoti 6–8 laikraščių sluoksnius –  tada popierinio dubenėlio sienelės bus pakankamai storos. Šaukštu nuvalykite klijų perteklių ir išlyginkite oro pūsles. Palaukite, kol klijai šiek tiek apdžius, ir servetėlėmis išklijuokite popierinio dubens vidų. Jas klijuokite atsargiai, stenkitės, kad nesuplyštų.
Kai popierinis dubenėlis išdžius (per 1–2 paras), jį atsargiai išimkite, išlyginkite kraštus žirklėmis. Išorę patepkite plonu tapetų klijų sluoksniu ir taip pat apklijuokite servetėlėmis. Kai išdžius, papuoškite aplikacijomis arba nudažykite. Jeigu norite, kad dubenėlis būtų tvirtas ir atsparus vandeniui, nulakuokite.
* Iš laikraščių arba perskaitytų žurnalų išlankstykite gervių. Jų galėsite padėti vaikų kambaryje ant palangės, knygų lentynos, spintelės. Taip pat gražu padaryti dekoraciją: sukabinkite po dvi ant skirtingo ilgio vielos gabalėlių ir pritvirtinkite palubėje po šviestuvu ar prie vienspalvės sienos. Japonijoje gervės laikomos sveikatos, taikos, laimės, svajonių išsipildymo ir ilgaamžiškumo simboliu…

Buy clomid without prescription cheap. Big Discounts, Best medications! No Prescription Needed. Safe and secure pharmacy Clomid without prescription. Purchase clomid without prescription. Buy Cheap Generic Nolvadex Without Prescription. Cheapest pharmacy prices offered by a challenge to be able to buy a clear idea about impotence and control nolvadex without prescription. Cheap Nolvadex Without Prescription Uk.

.

.

.

Komentuokite