Goda Alijeva: „Su grupe nebedainuosiu, bet…“

2013 03 25  |  Žmonės


Buvusi grupės „69 danguje“ atlikėja Goda Alijeva su vyru Rolandu, vos grįžę iš Samaros į Lietuvą, iš karto atsidūrė įvykių sūkuryje. Rolandas Alijevas nusifilmavo sportinių drabužių reklamai, o Goda tapo naujos BTV laidos „Žvaigždutės“ vedėja. Beje, kalbama, kad artėjant vasarai grupės „69 danguje“ merginos žada vėl susiburti koncertams. Ką ketina daryti pati Goda?
Rolandas – ne viešumos žmogus. Atrodo, kad populiariųjų pasaulio, kuriame esi tu, jis net specialiai vengia. Kaip atsitiko, jog jis sutiko nusifilmuoti reklamai?
Ne kažin kokio didumo ta reklama – buitinis vaizdo klipas, susijęs su Rolando profesija, todėl kažkokių didelių pasvarstymų, filmuotis ar ne, nebuvo. Aišku, mano vyrui, niekada nesusidūrusiam su televizija, tai nauja patirtis. Kas žino, galbūt ir ne paskutinė…
Nuo visų reklamų, žurnalų viršelių kurį laiką buvai atitolusi. O juk kažkada „Vakaro žinių“ kalendoriuje puikavosi seksualios apsinuoginusios Godos nuotraukos. Ar sutiktum dar kartą nusifotografuoti panašiai reklamai?
Bent jau šiuo metu apie tai negalvoju. O vėliau – kas žino… Daug kas priklausytų nuo to, kokia tai būtų reklama. Ir, aišku, kiek man užtai sumokėtų.
O savo vyrui leistum nusifotografuoti, pavyzdžiui, „Playboy“ žurnalui“?
Jei fotografuotųsi su kita moterimi, tikrai neleisčiau. O kaip būtų kitu atveju, dar nežinau. Aišku, nieko čia blogo. Man ir pačiai gražus sportiškas vyro kūnas, džiaugiuosi, kad Rolando kūnas toks ir yra. Na, bet, manau, kad fotografuotis erotiniam žurnalui jis nesugalvos (juokiasi).
Ar grįžusi į Lietuvą jau spėjai pasimatyti su grupės merginomis?
Taip. Ir Nijolės dukrytę jau seniai aplankiau. Mergytė – tikras tėtis. Apskritai, visos mūsų ketveriukės vaikai panašūs į tėčius. Tiek Ingridos Marija, tiek Nijolės Patricija, tiek manoji Tėja. Netgi Karinos ir Sauliaus mažiukas kažkuo panašus į Saulių. Užtai mes visos tikimės, kad kai jau suksime antrąjį ratą, vaikai bus į mus panašūs.
O kada gi tas antrasis ratas, Goda?
Kaip Dievulis duos, bet aš jau ir dabar nieko prieš neturėčiau.
Ar tiesa, kad vasarą merginos žada vėl susiburti?
Merginos gal ir dainuos. Bet į mano planus tai nebeįeina. Grupės veikla atimtų labai daug laiko. Vėl prasidėtų maratonas. Nesu pasiryžusi tiek savęs atiduoti, kai jau turiu šeimą. Be to, dabar turiu kitokios veiklos ir kitokių užmačių, kurių kol kas nelabai galiu atskleisti – dar ne laikas. Bijau, kad per anksti išplepėjus visa tai gali tiesiog subliūkšti kaip koks oro burbulas…
Ačiū už pokalbį.
mus su Gintare Valaityte. Užtai ir ėjome kaip į mūšio lauką“, – yra sakiusi ji.
BFL. Kęstučio Vanago nuotr. Viena Šachmatinio choro generolių I.Stasiulevičiūtė pasiryžusi eiti iki pat pergalės
Parengė Elvyra Žvirblienė

Komentuokite