Gal jūsų vyrui „viršininkų“ liga?

2013 01 29  |  Seksas


Jūsų vyras – vienas iš 10 milijonų Žemės stipriosios lyties atstovų, susidūrusių su erekcijos sutrikimais. O jie veda impotencijos link…

Tai jau ne vienkartinis atsitiktinumas. Ir vyras nėra pernelyg pavargęs… Tai, kas įvyksta, kalbant medicinos terminais – dėl erekcijos sutrikimų vyras negali pasiekti orgazmo.

Dar skaudžiau, kad impotencija iš esmės yra tikra likimo ironija: ankstyvojoje jaunystėje sakoma, kad vyrai apie seksą pagalvoja kas šešias sekundes, dauguma 20–30 savo gyvenimo metų ieško TOS partnerės, o kai ją randa ir nusiteikia ilgalaikiams santykiams, staiga paaiškėja, kad bus problemų…

Kita vertus, visi pasensime, o vyresniojo amžiaus žmonėms tai jau aktualu, nes visi geri dalykai kada nors baigiasi… Ir erekcijos sutrikimai bei impotencija atsiranda netgi ne senyvame amžiuje – mažiausiai 40 proc. vyrų, sulaukusių 40 metų, turi šį sutrikimą arba jau patiria pirmuosius jo požymius.
Tačiau nereikia panikuoti, nes ši problema nėra neįveikiama, kaip gali pasirodyti iškart. Apie 60–80 proc. vyrų, besikreipusių į gydytojus, erekcijos sutrikimus pavyksta išgydyti. O dar dažniau tai pavyksta padaryti net ir be gydytojo pagalbos.
Pirmiausia reikia įsitikinti (arba paprašykite ko nors tai padaryti), ar vyras patiria erekciją, kol miegate. Tai nesunku padaryti, nes iki 40 metų amžiaus kiekvienas vyras vidutiniškai per naktį erekciją patiria keturis kartus (metams einant skaičius mažėja). Todėl jei, nepaisant prasidėjusių nesusipratimų, vyrui miegant erekcija būna, vadinasi, problema yra ne fizinė, o emocinė arba psichologinė.

Priežasčių ieškokite gyvenimo būde
Erekcijos sutrikimus gali lemti alkoholis ir rūkymas, migdomosios tabletės, vaistai nuo aukšto kraujospūdžio ar širdies ligų, raminamieji bei antidepresantai (jei ilgai vartojami arba vartojami pernelyg didelėmis dozėmis), hormonų disbalansas arba prostatos ligos, kurios, beje, gydomos.
Tačiau net jei jūsų vyras abstinentas, nevartoja jokių vaistų, tikrosios erekcijos sutrikimo priežastys gali būti kur kas paprastesnės. Tai gali būti tiesiog fizinis išsekimas (sakoma, kad impotencija – didelių „viršininkų“, kurie daug dirba ir mažai atostogauja, liga).

Erekcijai patirti reikalinga stipri ir veržli kraujo srovė į penį. Ten patenkančių kraujo kūnelių neturi stabdyti ir spausti riebalai. Todėl antsvoris ar maisto trūkumas,  nikotino perteklius kraujo kūneliams „pasitikėjimo savimi“ neįkvėps.

Jei ką tik nubudęs vyras patiria erekciją, tačiau jos nesulaukia, kai nori mylėtis, vadinasi, problema yra psichologinė – nepamatuotas siekis demonstruoti savo galią.

Taip pat ir stresas, nerimas bei depresija gali sustabdyti erekciją jai dar nė neprasidėjus, o pora tokių nesėkmingų kartų gali lemti tolesnius poros santykius ir nepasitikėjimą savimi.
Ką tuomet daryti?
Žinoma, impotencija per amžius kamavo vyrus, kurie atkakliai ir dažniausiai nevykusiai ieškojo išeities, tačiau šiandien mes turime technologijų. Mažas žydras rombas – bene populiariausias vyrų vaistas pasaulyje, kurio nuo 1998 metų suvartota beveik pusantro milijardo, o kasdien kiekvieną sekundę yra parduodama 9 porcijos.

Žinia, galingesnis vaistas už minėtąjį yra aktyvus gyvenimas, mityba, reguliarus lytinis gyvenimas, mokėjimas atsipalaiduoti – tai pagrindiniai ginklai nuo šios klastingos ligos.
Išjudinkite vyrą. Jei pastaruosius kelis mėnesius ilsėjotės, kitais žodžiais, daugiau drybsojote ant sofutės, nei stovėjote ant kojų, fiziniai pratimai paspartins kraujo apytaką – tai pagerins jūsų savijautą.

Taisyklės prie stalo. Valgykite mažiau mėsos, sūrio ir sviesto, nes toks maistas užkemša arterijas ir sumažina kraujo pritekėjimą į penį. Mažiau sūdykite maistą, nes druska kelia kraujospūdį.

Atvirai pasikalbėkite. Išdrįskite apie tai kalbėtis. Geriausia susitarkite neturėti lytinių santykių bent vieną mėnesį.

Buy Clomid Online USA no prescription. Worldwide shipping. Qualitative medication at low prices. Comfortable and safe way of buy Clomid online. Clomid (clomifene) can be prescribed for women who have ovulation issues. This medication is a fertility treatment and can be prescribed online. You can find Nolvadex online in tablet and liquid oral form nolvadex online. To buy Nolvadex online you only need a few clicks of a button.

.

.

.

Komentuokite