Channingas Tatumas: kino pažadintas plevėsa

2013 03 26  |  Žmonės


Kažkada buvęs viskam apatiškas paauglys, dabar Channingas Tatumas į kino teatrus žiūrovus privilioja ne tik kaip vienas geidžiamiausių aktorių, bet ir kaip prodiuseris bei režisierius.

Vingiuotas kelias iki Holivudo
Ch.Tatumas gimė stiuardesės ir statybininko šeimoje Misisipės valstijoje. Nuo pat vaikystės aktorius buvo neįtikėtinai talentingas beveik visose sporto srityse, kurių tik imdavosi: dar mokykloje išbandė futbolą, bėgimą, beisbolą, amerikietiškąjį futbolą bei įvairius kovų menus. Baigęs mokyklą, vaikinas buvo pakviestas į Glenvilio koledžą ir ekspertai jį ėmė laikyti gana gerą potencialą turinčiu amerikietiškojo futbolo žaidėju.
Tačiau Ch.Tatumas ne itin rūpinosi paskaitomis ir futbolo žaidimu, tad netrukus buvo išmestas. Dabar aktorius pripažįsta, kad visą gyvenimą kenčia dėl dėmesio sutrikimų, iki pat aktorystės neleidusių išlaikyti pastovaus darbo…
Būsimasis aktorius kartu metė ne tik koledžą, bet ir svajonę tapti profesionaliu atletu bei ėmėsi įvarių darbų, kurių vienas – striptizo šokimas. Tapęs žvaigžde aktorius užsiminė norįs apie tai, ką patyrė dirbdamas tai, įamžinti filme, ir 2012-aisiais režisieriaus Steveno Soderbergho dėka dienos šviesą išvydo pusiau autobiografinis filmas apie striptizo šokėjus – „Magiškasis Maikas“.

Iš modelio – į aktoriaus kailį
Kelias į sėkmę Ch.Tatumui prasidėjo per modelio darbą. Pradėjęs karjerą nuo prastai apmokamų pasirodymų per TV reklamas, po kelerių metų vaikinas tapo tokių firmų, kaip „Emporio Armani“ ir „Dolce & Gabbana“, veidu. „Niekada nežinojau, kuo noriu užsiimti, o per modelio darbą galėjau atidžiau pasižiūrėti į save ir… supratau, kad myliu meną, mėgstu rašyti ir vaidinti“, – prisimena šią patirtį aktorius.
Aktoriaus karjerą Ch.Tatumas pradėjo filmu „Šokis hiphopo ritmu“ ir iš pradžių buvo kviečiamas atlikti paprastų vaidmenų, kuriems labiau reikėjo gražios jo išvaizdos, o ne aktorinių sugebėjimų. Tačiau tai pasikeitė po mažo, bet įsimintino vaidmens Michaelio Manno filme „Visuomenės priešai“. Aktorius greitai tapo itin kino pasaulyje gerbiamo režisieriaus S.Soderbergho numylėtiniu bei pirmo ryškumo Holivudo žvaigžde.
Dabar Ch.Tatumas teigia, kad jo nebedomina filmai, kurių jis negalės prodiusuoti: „Jei aš negaliu būti filmo prodiuseriu, o režisierius nėra tarp mano mėgstamiausių, man neįdomu. Aš tiesiog nenoriu būti dalimi kažko, ko negaliu kurti nuo pat pagrindo.“

Laukia šeimos pagausėjimo
Šiuo metu žvaigždė gyvena Malibu, Kalifornijos valstijoje, su kita filmo „Šokis hiphopo ritmu“ aktore Jenna Dewan. Pora susižadėjo dar 2008-aisiais, o praėjusių metų pabaigoje jiedu paskelbė, kad laukiasi pirmagimio. Juodu su dar keletu draugų įkūrė mažą filmų studiją, padedančią filmus kurti jauniems ir nežinomiems režisieriams. Aktorius šiuo metu filmuojasi naujausiame brolių Larry ir Andy Wachowskių, dovanojusių žiūrovams  „Matricos“ trilogiją, filme.

Seksualusis grįžta!
2012 metais žurnalo „People“ seksualiausiu planetos vyru išrinktas aktorius į ekranus grįžta su filmu „Eilinis Džo. Kerštas“. Pats Ch.Tatumas atskleidė, kad neketino vaidinti filme apie karą, nes tai prieštarauja jo įsitikinimams, tačiau perskaitęs scenarijų pabrėžė, jog filmas turėtų būti smagi pramoga su teisinga potekste, ir džiaugsmingai ėmėsi šio projekto.
! Filmas „Eilinis Džo. Kerštas“ su Ch.Tatumu kinuose nuo kovo 29 d.

Komentuokite