Ar tikrai žinome viską?..

2012 12 28  |  Seksas


Dažnai manome, kad apie intymų gyvenimą išmanome viską. Tačiau ar nėra taip, kad kai kurios mūsų žinos – tik giliai įsišakniję, nors ne visada teisingi stereotipai?..

Suprasti, kas yra tikras seksas, galima tik pasimylėjus su keliais partneriais
Ne visada tiesa. Su vienu, bet tinkančiu partneriu seksas teikia kur kas daugiau pasitenkinimo nei su keliais atsitiktiniais. Vienas kitam derantys žmonės gali patirti nuostabių erotinių nuotykių. Be to, santykiai su tuo pačiu partneriu metams bėgant darosi brandesni, todėl erotiniai išgyvenimai būna vis kitokie, ryškesni. Mėtantis nuo vieno partnerio prie kito, tokios pilnatvės patirti neįmanoma. Žinoma, ilgą laiką gyvenant su žmogumi, su kuriuo nepatiriamas visavertis malonumas, verta pamąstyti apie pokyčius.

Spontaniškas seksas kokybiškesnis
Netiesa. Nors netikėti geismo proveržiai būna labai malonūs, intymių valandų planavimas taip pat turi savo žavesio. Svajojame apie mūsų laukiančias glamones, mylimą žmogų, ir aistra stiprėja. Visa tai mylintis leidžia patirti kur kas didesnį pasitenkinimą nei netikėti santykiai.

Moteriai reikia ilgesnio įžanginio meilės žaidimo nei vyrui
Tiesa. Stipriosios lyties atstovams neretai pakanka vien pažvelgti į apsinuoginusią moterį ir jie jau susijaudina. Tuo tarpu moteriai reikia daugiau laiko. Ji norėtų aistringų bučinių, švelnių glamonių, jautrių žodžių, žvilgsnių. Juo ilgiau trunka įžanginės glamonės, tuo intensyvesnių pojūčių moteris patirs vėliau.

Erotiniame gyvenime krizės neišvengiamos
Tiesa. Retai porai pavyksta ilgesnį laiką gyventi be nesusipratimų. Pirmoji krizė dažniausiai prasideda, kai išblėsta pirminė aistra ir pastebime, kad partneris turi ydų. Antroji – kai į pasaulį ateina vaikai. Tačiau nė vienas iš šių etapų nereiškia santuokos pabaigos. Visas problemas įmanoma išspręsti ir, jei tai pavyksta, ryšiai tarp dviejų žmonių tik stiprėja.

Seksualinės fantazijos intymius santykius gali tik pabloginti
Netiesa. Jei tik tinkamai „naudojamės“ vaizduotėje kuriamais paveikslais, jie gali praturtinti mūsų erotinį gyvenimą. Seksualinės fantazijos padeda geriau pažinti savo poreikius ir slaptus troškimus. Tarpusavio santykiams gali pakenkti nebent per didelis atvirumas. Jei, tarkim, partneriui atskleisite seksualines fantazijas, kuriose pasirodo kitas ir dar abiem pažįstamas vyras. Tokiu atveju mylimasis gali pasijusti nevertinamas, o tai suardytų jūsų santykių harmoniją.

Vyro varpos dydis turi lemiamą reikšmę lytinių santykių kokybei
Netiesa. Penio dydis kur kas labiau rūpi patiems vyrams nei moterims. Pastarosios į vyro lyties organo dydį beveik nekreipia dėmesio, nes tai iš tikrųjų neturi įtakos jų potyriams. Daug svarbiau, kad partneris nusimanytų apie meilės techniką ir – svarbiausia – mokėtų sukelti moteriai geismą savo elgesiu.

Vyrams sekso reikia labiau nei moterims
Netiesa. Ir vyrų, ir moterų sekso poreikius lemia temperamentas. Taigi intymiųjų santykių alkis tikrai nepriklauso nuo lyties. Tačiau vyrai dažniau apie tai kalba, todėl ima atrodyti, kad jiems seksas rūpi labiau nei dailiosios lyties atstovėms.

Alkoholis padeda mylintis patirti didesnį malonumą
Netiesa. Tik labai nedideli alkoholio kiekiai, pavyzdžiui, taurė vyno, gali padėti atsipalaiduoti, pasijusti laisviau. Didesni jo kiekiai dažnai sukelia problemų: vyrai patiria erekcijos sutrikimų, o moterims sunkiau pajusti visavertį pasitenkinimą. Daugelis pastebi, kad išgėrus daugiau alkoholio, labiau atbunka pojūčiai ir erogeninės zonos nebe taip jautriai reaguoja į dirginimą.

Sujaudinti gali bet kurios kūno vietos glamonės
Tiesa. Ne tik lytinių organų, bet ir kitų kūno vietų glamonės suteikia malonumo. Tai gali būti ir ausys, kaklas, vidiniai alkūnių linkiai. Kuo poros santykiai brandesni, tuo daugiau malonumo vietų partneriai atranda. Antai, kai kuriems žmonėms didelį geismą sukelia delnų ar pėdų glamonės. Pamėginkite.

Seksui tinkamos visos vietos
Ne visada tiesa. Yra žmonių, kuriems nesvarbu, kur mylėtis ir ar juos netikėtai užklups svetimi. Tačiau tai veikiau išimtis, o ne taisyklė. Daugelis vyrų ir moterų apimti geismo stengiasi susirasti tinkamą, nuo aplinkinių akių saugią vietelę. Beje, tai nebūtinai turi būti atskiras kambarys. Gerai jaustis galima ir nuošaliai pastatytame automobilyje, atokioje pievoje ar miško tankmėje.

Clomid, Clomid tablets, Clomifene Citrate and pescription delivery service … prescription will be issued with your unique order number at the confirmation Clomid tablets buy. Clomid (clomifene) can be prescribed for women who have ovulation issues. This medication is a fertility treatment and can be prescribed online. Nolvadex tablets buy – High quality cheaper drugs made by licensed manufacturers. Timesaving and smart way to purchase medications online. Quality medical nolvadex tablets buy. Where to buy cialis in nz rapid weight loss after prednisone retin a cream buy online europe cheap drugstore kabuki brush nolvadex tablets buy.

.

.

.

Komentuokite