Aktorė Agnė Šataitė: ,,Save matau kaip ramią asmenybę“

2013 10 2  |  Žmonės


Aktorę Agnę Šataitę žiūrovai puikiai atsimena kaip ugningąją Ugnę iš serialo ,,Moterys meluoja geriau“. Tačiau pati savęs ugninga ji nelaiko. Agnė myli teatrą, randa ramybę tikėjime, o savo asmeninio gyvenimo skrynią vos vos praveria. Ir vis dėlto…

Vaidinate spektaklyje ,,Dostojevskis vaikams (nuo 9 iki 99 metų)“. Ar nebuvo sunku perteikti F.Dostojevskio rimtį ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems?
Šio spektaklio išskirtinai vaikams nekūrėme, nes pati F.Dostojevskio kūryba nebuvo didikuota mažiesiems. Tačiau net pats rašytojas skaitydavo savo dukrai ištraukas iš didžiųjų savo romanų… Todėl buvo įdomu pamatyti, kaip vaikai žvelgia į F.Dostojevskio pasaulį, jį priima.

Ugnė iš ,,Moterys meluoja geriau“ – karštakošė. Gal ir Jūs turite ugningų savybių?
Galbūt… Nežinau (mįslingai nutęsia)… Pati save matau kaip ramią asmenybę, tačiau kiti gal ir ne tokią ramią…

Kur geriau jaučiatės – teatre ar filmavimo aikštelėje?
Vienareikšmiškai – teatre. Pats teatrinis procesas – ilgesnis, įdomesnis, reikalaujantis daugiau darbo.

Ar sunku įsijausti į meilės scenas, tokias, pavyzdžiui, rodančias Ugnės ir Donato aistrą seriale ,,Moterys meluoja geriau“?

Tikrai nesunku, jei žinai, ką vaidini, iš ko kyla tas vaidmuo – tuomet į jį paprasčiau įsijausti.

Esate minėjusi turinti labai tvirtą šeimą. Gal jau pati pamąstote apie šeimos kūrimą?
Kiekvienas žmogus pasvajoja apie šeimą, ne išimtis ir aš. Tačiau artimiausiu metu šeimos kurti dar neplanuoju. O tolesnės ateities planų nekomentuosiu – kaip Dievas duos (šypsosi).

Beje, apie Dievą – priminėte, kad esate labai tikinti. Iš kur atėjo tikėjimas?
Iš tėvų, senelių – tai šeimos tradicija. Man pačiai tikėjimas yra stiprybės šaltinis, iš kurio aš semiuosi jėgų gyventi.

Ar nepavargstate nuo vaidinimų, filmavimų?
Labai pavargstu (juokiasi). Visi mes esame žmonės, nesvarbu, ar tu dirbi kasoje, ar teatre, ar filmavimo aikštelėje – pavargstame vienodai. Nėra lengvo darbo.

Ačiū už pokalbį!

Komentuokite